Facebook Twitter
Kurumsal

TALIMHANE

Talimhane’lerde, gerçeğinin bire bir kopyası, pil ile çalışan, çok hasas nokta atışı yapabilen tabanca ve tüfekler ile hedeflere atış yaptırıyor ve belli bir sayıda hedefi vuranlara hediyeler veriyoruz.

Talimhane Eğlence Hizmetleri LTD. ŞTİ. olarak ilk şubemizi 2011 yılının Ağustos ayında Mecidiyeköy de Profilo AVM‘de açtık. Rusya da uzun yıllardır gelenekselleşmiş olan bu iş modeli ülkemizde de çok beğenildi. Beklentilerimizin üzerinde  7’den 77’ye ilgi gördü.

İkinci şubemizi 2012 Mart ayında Başakşehir Olimpa AVM‘de açtık. Aralık 2012’de üçüncü şubemizi Bağcılar 212 Power Outlet‘de açtık. Mayıs 2013’de Uzunya Beach şubemiz açıldı. Mart 2014’de Star City Outlet‘de açıldık ve en son Mayıs 2014’de Olivium Outlet‘de en yeni şubemizi açtık. İleride şubelerimizin sayısını arttırmayı hedefliyoruz.

Talimhanelerde güvenilir ve tanınmış Japon malı hafif havalı tüfek ve tabancalar kullanıyoruz. Halkımızın yıllardır sokak, sahil ve lunaparklarda gördüğü ayarsız tüfeklerle yapılan benzer konseplerin yarattığı yanlış kanıyı yıkmak en büyük hedefimiz. Bunun için her sabah düzenli olarak silahlarımızın ayarları kontrol edilip kayıt tutuluyor. Bozulmuş ayarlar düzeltiliyor. Bu kontrolü 365 gün yapmayı prensip haline getirdik.

Talimhaneler de güvenliğe çok önem veriyoruz. Tüfeklerin attığı boncukların isabet edebileceği her yer sekmeyi engelleyici malzemeler ile kaplı. Bu sayede atılan boncuklar geri sekmeyip yerde birikiyor. Bununla beraber tüfeklerimiz atış yapılan tezgaha kayış ile bağlı ve 90 dereceden fazla döndürülemiyor. Yani müşterilerimizin tüfekleri yanındakilere yada dışarıya çevirmesi engellenmiş durumda.

Olimpiyatlara da girmiş olan atıcılık sporunu başka bir boyuta taşıyıp, amatörce ve güvenle 7’den 77’ye herkezin yapabileceği bir hale getirdik. Arzumuz şiddet içermeyen, bilardo, bowling, dart gibi zihni dinlendiren ve deşarj eden bu sportif oyunumuzun silahın kötü imajından ayırt edilerek sportif ve keyifli bir oyun olarak algılanmasını sağlamak.

Saygılarımla,

Cenk Gemalmazoğlu